Mutant.lt veikla – grupiniai maisto papildų sportui ir dietai užsakymai.

Grupinis maisto papildų užsakymas reiškia, kad maisto papildai užsakomi tiesiai iš didmenininkų sandėlių Europoje grupinio apsipirkimo principu. Užsakinėdami maisto papildus tokiu būdu, galime pasiūlyti plačiausią papildų sportui asortimentą Lietuvoje ir ypač žemas kainas. Kadangi maisto papildai sandėliuojami ne Lietuvoje, taip sumažiname išlaidas, kas leidžia jums pasiūlyti žemiausias papildų kainas.

Užsakymus vykdome reguliariai kas 2 savaites – kas antrą sekmadienį. Apie užsakymus iš anksto informuojame šiame puslapyje ir mūsų Facebook paskyroje: Maisto papildų sportui užsakymai. Nuo užsakymo dienos prekės Lietuvą pasiekia per vos 3-5 d.d.

Nuo veiklos pradžios Lietuvą pasiekė daugybė kokybiškų maisto papildų žemomis kainomis, kurie kaskart iškeliauja po visus Lietuvos miestus ir miestelius. Kviečiame ir Jus prisijungti prie užsakymų, nes mūsų klientai:

  1. Gali rinktis iš plačiausio asortimento Lietuvoje;
  2. Papildus perka net iki 50% žemesnėmis kainomis, nei kitose Lietuvos maisto papildų parduotuvėse;
  3. Užsakytas prekes gauna per vos 3-5 d.d. nuo užsakymo dienos;
  4. Visada sulaukia operatyvių, profesionalių ir nemokamų konsultacijų maisto papildų pasirinkimo ir vartojimo klausimais;
  5. Už maisto papildus gali atsiskaityti jiems patogiausiu būdu: pavedimu, grynaisiais atsiėmimo metu, grynaisiais kurjeriui.

Pateikti užsakymą paprasta!

  1. Išsirinkite norimus papildus iš sąrašo;
  2. Užpildykite užsakymo formą, suvesdami savo kontaktinius duomenis bei norimus užsakyti papildus;
  3. Sulaukite iš mūsų užsakymo patvirtinimo;
  4. Ir viskas! Telieka sulaukti užsakytų papildų.

Individuali veikla vykdoma pagal pažymą nr. 644929.

Maisto tvarkymo subjekto atpažinimo nr. 130018464.

Pirkimo taisyklės

D.U.K.

Kodėl papildų kainos tokios žemos?
Papildai užsakomi tiesiai iš didmenininkų sandėlių užsienyje grupinio apsipirkimo principu, surinkus vieną bendrą užsakymą, tad tokiu būdu panaikinami sandėliavimo bei atskirų užsakymų administravimo kaštai. Būtent tai Jums leidžia pirkti papildus kiek įmanoma žemesnėmis kainomis.

Per kiek laiko gausiu papildus?
Nuo užsakymo dienos, Lietuvą papildai pasiekia per 3-5 d.d. (dažniausiai – 3 d.d.). Jei esate iš Vilniaus – papildus galėsite atsiimti tą pačią dieną, kai jie pasieks Lietuvą, o jei esate iš kito miesto, papildai bus išsiųsti artimiausią darbo dieną ir Jus pasieks per 1-3 d.d. (priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo).

Kokie yra pristatymo būdai?
Jei esate iš Vilniaus, papildus galėsite atsiimti iš rankų, o į kitus miestus siunčiame per LP Express terminalus, Lietuvos paštą ir naudojantis kurjerių paslaugomis.

Kaip galiu atsiskaityti už papildus?
Sumokėti už papildus galite:
1) Pavedimu į banko sąskaitą
2) Grynaisiais atsiėmimo metu Vilniuje;
2) Grynaisiais pristatymo metu kurjeriui (paslaugos kaina – 3€).

Niekaip negaliu išsirinkti sau tinkamiausių papildų, ar galite padėti?
Žinoma, parašykite žinutę šioje formoje, nurodykite savo amžių, ūgį, svorį ir tikslą, o mes Jums suteiksime nemokamą konsultaciją ir parinksime geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius papildus.

Ar galiu pasirinkti papildų skonius?
Taip, žinoma. Nurodykite dominančius papildus ir mes Jums pateiksime galimus tuo metu užsakyti skonius.

Kas kiek laiko daromi užsakymai?
Užsakymai vykdomi reguliariai kas 2 savaites, apie artėjantį užsakymą skelbiame šiame puslapyje ir mūsų Facebook paskyroje.

Turite klausimų? Susisiekite el. paštu info@mutant.lt arba telefonu +370 602 52399!